Bazarování | Pro prodejce
206
page,page-id-206,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Chci prodávat 

Ulovte si nejlepší kousky, nebo vyprodejte šatník

Ve stručnosti o tom, co vás čeká a na co se můžete těšit

Kdy se bazárek koná?

Začíná se prodávat od 10 hod. a končit bude prodej v 16 hod. Mezitím můžete dorazit kdykoli. Prodejci mají možnost přijít již v 8 hod., aby připravili své stánečky.

Kde se bude akce odehrávat?

Bazárek najdete v Kulturním Domě Kladno, resp. v jeho předsálí. Zde budou všechny stánky a doplňkové akce. Zaparkovat můžete na parkovišti před, nebo vedle  KD.

Kolik to bude stát?

Pokud se chystáte na Bazarování jako kupující, tak pro vás máme dobrou zprávu- vstup je zdarma. Potom je samozřejmě jen na vás, jak budete shoppovat a jak provětráte peněženku. Platit se bude při odchodu. Prodejci se pouze strhne provize.

Co mě tam čeká?

Tak rozhodně velké množství oblečení, doplňků, kabelek a bot. Jistě naleznete i nějaké kousky na děti. Zároveň je připraven i doprovodný program- jeho podrobnosti budeme odhalovat postupně!

Místo konání

Adresa: Nám. Sítná 3127, 272 01 Kladno

  • Vstup pro prodejce je od 8:30 hod.
  • Parkování možné zdarma na náměstí Sítná

Často kladené otázky

Kolik to stojí?

Vstup pro náštěvníky/ kupující je zdarma. Ten poputuje do organizace Kouzelná přání, jejihž náramky a hodinky si budete moci také zakoupit. Pro prodejce je vstup zdarma. Prodej bude centralizovaný u jedné pokladny a z vašeho výdělku se strhne pouze 10%.

Co můžu prodávat?

Cokoli, co vás napadne! Oblečení, boty, kabelky, klobouky…. Nebojte se, že máte nějaké oblečení třeba již podle vás ošklivé – někomu třeba udělá radost. Je to jen a jen na vás, zda vezmete značkové oblečení, nebo neznačkové, nebo dokonce ručně vyráběné!

Kde se můžu registrovat?

Jako prodejce se můžete registrovat přes formulář. Po registraci vám přijde email s pokyny a tipy. Bez registrace není možné prodávat, jelikož kapacita je omezená.

Budou na místě i doprovodné akce?

Rozhodně ano! V tuto chvíli se domlouvají další a další partneři, proto budeme odhalovat tyto akce postupně. Budete se tak více těšit! :-)

Budou na místě zkušební kabinky?

Na místě je veškeré zázemí a proto budou vytvořeny i provizorní zkušební kabinky. Vaši zákazníci si tak budou moci zboží vyzkoušet a rozhodnout se, zda dělají s nákupem dobře.

Jak se mám na "den D" připravit?

Všechno oblečení by mělo být čisté a nepoškozené. Pokud je nějak poškozené, promyslete cenu tak, aby byli všichni spokojeni- jak vy, tak kupující. Doporučujeme vyprat, očistit apod. Při přihlášení u vstupu dostanete cedulky, které navěsíte na oblečení spolu s cenou a vaším jménem – aby pokladní věděli, komu připsat peníze na jeho účet s výdělkem.

Jak bude prodejní místo vypadat?

Začátek akce je v 10:00 hod., ale prodejci mohou přijít již od 8:30 hod. Každý prodejce má své místo, kde bude připravný stůl a židle. Z vlastní zkušenosti doporučujeme šatní stojan- zboží je pak lépe vidět a snadněji se prodá.

shutterstock_383640595a
shutterstock_410560513a

Tipy a pokyny

Aneb malé shrnutí

  • Připravte si vše na prodej včas
  • Zboží důkladně vyperte, zbavte nečistot a dejte do pořádku
  • Vezměte si s sebou ideálně šatní stojan
  • Nezapomeňte ani na ramínka

Důležité časy

Počítáme s tím, že budete chtít připravit své prodejní místo, proto jsme na to mysleli a udělali časovou rezervu.

shutterstock_477504994
shutterstock_480356491
shutterstock_345102455

8:30 hod.

Otevření pro prodejce

Od této chvíle máte možnost si připravit svůj prodejní stánek.

10:00 hod.

Zahájení akce

Možnost nakupujícím přijít si prohlédnout vaši nabídku. Zároveň zahájení doprovodných akcí.

16:00 hod.

Ukončení Bazarování

V nejlepším se má přestat- proto i Bazarování musí někdy skončit.

Close