Bazarování | Pro návštěvníky
260
page,page-id-260,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Chci nakupovat

Ulovte si nejlepší kousky, nebo vyprodejte šatník

Ve stručnosti o tom, co vás čeká a na co se můžete těšit

Kdy se bazárek koná?

Začíná se prodávat od 10 hod. a končit bude prodej v 16 hod. Mezitím můžete dorazit kdykoli. Prodejci mají možnost přijít již v 8 hod., aby připravili své stánečky.

Kde se bude akce odehrávat?

Bazárek najdete v Kulturním Domě Kladno, resp. v jeho předsálí. Zde budou všechny stánky a doplňkové akce. Zaparkovat můžete na parkovišti před, nebo vedle  KD.

Kolik to bude stát?

Pokud se chystáte na Bazarování jako kupující, pro vás máme dobrou zprávu- vstup je zdarma. Potom je samozřejmě jen na vás, jak budete shoppovat a jak provětráte peněženku. Platit se bude při odchodu.

Co mě tam čeká?

Tak rozhodně velké množství oblečení, doplňků, kabelek a bot. Jistě naleznete i nějaké kousky na děti. Zároveň je připraven i doprovodný program- jeho podrobnosti budeme odhalovat postupně!

Místo konání

Adresa: Nám. Sítná 3127, 272 01 Kladno

  • Vstup pro prodejce je od 8:30 hod.
  • Parkování možné zdarma na náměstí Sítná

Kdy se Bazarování koná?

19.3.2017, neděle

srdce

Jak se na Bazarování dostat? 

Pojedete autem, nebo MHD? 

Autem 

Pokud pojedete autem, můžete zaparkovat hned na několika místech. Využít tak můžete parkoviště přímo u budovy kulturního domu, nebo na parkovišti na náměstí.

Městskou dopravou

Autobusem po Kladně se dostanete poměrně snadno- pojedete na zastávku „Nám.Sítná“. Tam už uvidíte velkou budovu KD.

Autobusem z Prahy

Pro zájemce z Prahy doporučujeme zvolit autobus, který jede přímo z Nádraží Veleslavín až na Nám.Sítná.

Vlakem z Prahy

Chcete-li zvolit cestování vlakem, tak nejlepší je rozhodně Masarykovo nádraží, odkud jezdí přímý vlak až na nádraží Kladno. Pak už je to do kulturního domu cca 15 minut chůze.

Na co se můžete těšit?

Počítáme s tím, že budete chtít připravit své prodejní místo, proto jsme na to mysleli a udělali časovou rezervu.

1w
3r
2e
Kurz líčení

Během celého dne bude možnost zúčastnit se kurzu líčení zdarma, při kterém zjistíte, jak se nalíčit, nebo jak správně pečovat o svou pleť.

Občerstvení

Kdyby vás náhodou zastihl hlad, nebo chuť na něco dobrého, tak pro vás bude připraven stánek s občertvením, kde můžete zakoupit dobrou kávu, popřípadě něco k snědku.

Slevové poukazy

Při odchodu dostanete dárkový balíček se slevovými poukazy od našich partnerů  na zajímavé služby, které můžete využít a které potěší nejednu ženu!

Close